HUDBA NA SVATBU - HUDBA NA PLES - MATURITNÍ PLES - HUDBA NA VEČÍREK - HUDBA NA ZÁBAVU - HUDBA NA RAUT
Živá hudba na svatbu, ples, maturitní ples, firemní akce HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU fotogalerie HUDEBNÍ UKÁZKY RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU FOTOGRAF, KAMERAMAN HUDEBNÍ UKÁZKY REZERVACE TERMÍNU RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU FOTOGRAF, KAMERAMAN HUDEBNÍ UKÁZKY REZERVACE TERMÍNU RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE
SPACER
                         repertoárový list pro OSA | žádost OSA  | stage plan

Živá hudba na svatbu

______________________________________________________

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout hudební doprovod Vaší svatby v různém složení hudebníků, dle Vašich požadavků.
Hudební skupina má velké zkušenosti se zajištěním svatebních oslav pro menší i větší počet svatebních hostů i s produkcí v různých prostorách (včetně open air akcí).

Pokud máte zájem o hudební produkci, neváhejte nás kontaktovat a my Vám obratem zašleme ceník a současně sdělíme dostupnost Vámi požadovaného termínu.
    V repertoáru hudební skupiny jsou skladby různých žánrů, které vytvoří vynikající atmosféru Vaší akce a hudba na svatbě Vám nezapomenutelně zpříjemní průběh Vašeho významného dne. 

    Kvalitou produkce je hudební skupina schopna uspokojit i Ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. Pro tento účel je kapela vybavena vlastní špičkovou hudební aparaturou firmy Yorkville, která je způsobem produkce aktivní s možností skládat reprosoustavy dle výkonu a požadavku objednatele. Tímto je možno vytvořit aparaturu malých rozměrů pro interiérovou produkci i případný specifický charakter dané akce, ale také silnější aparaturu pro hudební akce na větších prostranstvích a nebo produkci ve venkovním prostoru.

    Kapela disponuje vlastní dopravou a je schopna zajistit Vaší hudební akci po celém území České republiky!!!!!!


Varianty produkce

Duo Fragment
1. varianta   2. varianta

hudební produkce ve složení: 2 hudebníci
nástrojové obsazení:  
klávesy, kytara
zpěv:
oba hudebníci zpívají

 
hudební produkce ve složení: hudebník a zpěvačka
nástrojové obsazení:
klávesy
zpěv:
oba zpívají
 
Trio Fragment

hudební produkce ve složení: 2 hudebníci a zpěvačka
nástrojové obsazení: klávesy, kytara
zpěv: všichni zpívají


Všechny zvolené varianty zaručují kvalitu hudební produkce, která je prezentována v hudebních ukázkách, avšak menší počet hudebníků vylučuje produkci některých skladeb, kde bude chybět určitý
nástroj a nebo hlas.

Délka produkce max. 8 hodin z důvodu zajištění akcí v následující den….

Diskotéka na svatbu:

  • Vynikající zakončení Vašeho svatebního dne může umocnit diskotéka, která je vhodně namíchána pro Vaše složení svatebních hostů.
  • Diskotéka bude pokračovat bezprostředně po ukončení hudební produkce hudební skupiny, protože bude využívat stejnou zvukovou aparaturu.
  • Touto volbou zajistíte současně živou kapelu na svatbu i diskotéku a odpadá tak rozhodování, jakou variantu zvolit.
  • Diskotéka dle Vašeho přání může trvat do ranních hodin dle vzájemné dohody.

 


 

 

(C)2012 Martin Kral