HUDBA NA SVATBU - HUDBA NA PLES - MATURITNÍ PLES - HUDBA NA VEČÍREK - HUDBA NA ZÁBAVU - HUDBA NA RAUT
Živá hudba na svatbu, ples, maturitní ples, firemní akce HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU fotogalerie HUDEBNÍ UKÁZKY RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU FOTOGRAF, KAMERAMAN HUDEBNÍ UKÁZKY REZERVACE TERMÍNU RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA VEČÍREK, ZÁBAVU FOTOGRAF, KAMERAMAN HUDEBNÍ UKÁZKY REZERVACE TERMÍNU RECENZE KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE HUDBA NA SVATBU HUDBA NA PLES, MATURITNÍ PLES HUDBA NA FIREMNÍ AKCE DJ NA SVATBU, PLES, AKCI FOTOGRAF, KAMERAMAN HUDEBNÍ UKÁZKY REZERVACE TERMÍNU KONTAKTY NÁVRAT NA HOME PAGE
repertoárový list pro OSA | žádost OSA  | stage plan

Živá hudba na ples, maturitní ples

______________________________________________________________________________________


Dovolujeme si Vám tímto nabídnout hudební doprovod Vašeho plesu (maturitního plesu) – produkci hudební skupiny Fragment Band v různém složení hudebníků, dle Vašich požadavků.
Hudební skupina má velké zkušenosti se zajištěním plesů pro menší i větší počet návštěvníků i s produkcí v různých prostorách (včetně open air akcí).

Pokud máte zájem o hudební produkci, neváhejte nás kontaktovat a my Vám obratem zašleme ceník a současně sdělíme dostupnost Vámi požadovaného termínu.

    V repertoáru hudební skupiny jsou skladby různých žánrů, které vytvoří vynikající atmosféru Vašeho plesu a hudba na Vašem plese Vám nezapomenutelně zpříjemní průběh Vašeho významného dne.

    Kvalitou produkce je hudební skupina schopna uspokojit i Ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. Pro tento účel je kapela vybavena vlastní špičkovou hudební aparaturou firmy Yorkville, která je způsobem produkce aktivní s možností skládat reprosoustavy dle výkonu a požadavku objednatele. Tímto je možno vytvořit aparaturu malých rozměrů pro interiérovou produkci i případný specifický charakter dané akce, ale také silnější aparaturu pro hudební akce na větších prostranstvích a nebo produkci ve venkovním prostoru.

    Kapela disponuje vlastní dopravou a je schopna zajistit Vaší hudební akci po celém území České republiky!!!!!!


Varianty produkce

Fragment Band
1. varianta   2. varianta
hudební produkce ve složení: 2 hudebníci a 2 zpěvačky
nástrojové obsazení:  
klávesy, kytara
zpěv:
všichni zpívají
 
hudební produkce ve složení: 3 hudebníci a 2 zpěvačky
nástrojové obsazení:

klávesy, kytara, bicí nástroje
zpěv:
všichni zpívají
 
3. varianta    
hudební produkce ve složení: 3 hudebníci a 1 zpěvačka
nástrojové obsazení:  
klávesy, kytara, bicí nástroje
zpěv:
všichni zpívají
Trio Fragment

hudební produkce ve složení: 2 hudebníci a zpěvačka
nástrojové obsazení: klávesy, kytara
zpěv: všichni zpívají


Všechny zvolené varianty zaručují kvalitu hudební produkce, která je prezentována v hudebních ukázkách.

Diskotéka na ples a maturitní ples:

  • Vynikající zakončení Vašeho plesu a maturitního plesu může umocnit diskotéka, která bude vhodně namíchána pro účastníky plesu a nebo maturanty plesu maturitního.
  • Diskotéka bude pokračovat bezprostředně po ukončení hudební produkce skupiny Fragment Band, protože dojde k využití stejné hudební aparatury.
  • Touto volbou zvolíte současně živou hudbu v podání skupiny Fragment Band a diskotéku.
  • Diskotéka dle Vašeho přání může trvat neomezenou dobu – dle vzájemné dohody.

 

 

(C)2012 Martin Kral